Сьогодні переживаємо вже 26-й день кривавої війни, яку агресор розпочав думаючи, що отримає швидку перемогу. Під керівництвом селищного голови Сергія Радченка відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника селищного голови Анатолія Бондара, керівників структурних підрозділів та комунальних організацій.

Розпочалася нарада із загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять усіх, хто загинув за Україну!!! Під час наради Сергій Іванович привітав працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. «Зараз не на часі святкувати, і все ж, ми з вдячністю вітаємо усіх працівників з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Поки герої-захисники боронять нашу країну від ворогів безпосередньо на лінії вогню, інші герої тримають не менш важливий комунальний фронт та забезпечують послугами населення нашої громади.» - наголосив Сергій Іванович. Також обговорено ряд робочих питань. Зокрема розселення внутрішньо переміщених людей та їх потреби. Підключення до дистанційного навчання дітей, що постраждали від війни. Обговорили питання благоустрою населених пунктів. Наші хлопці борються за наш мир та за спокій в нашій країні! Наш тил робить усе, щоб зберегти їх життя! Виготовляємо бронежилети та надаємо гуманітарну допомогу. Ми всі ОБ'ЄДНАЛИСЯ та працюємо на перемогу. З нами Бог і з нами правда.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА. ВСЕ БУДЕ ПЕРЕМОГА!

Тримаймо стрій!

Слава Україні!