Сьогодні, 26 січня 2022 року, під головуванням селищного голови Сергія Радченка відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Демидівської селищної ради.

За результатами засідання з 27.01.2022 на території громади буде діяти "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Протокол № 3 від 26.01.2022

Фото без описуФото без опису

Звертаємось до жителів громади! Заради   своєї безпеки та безпеки своїх рідних і надалі максимально дотримуйтесь карантинних обмежень - не забувайте одягати маски в громадських місцях і транспорті, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Вакцинація — найефективніший спосіб захиститися від COVID-19. Вакцинуватися потрібно обов'язково, як для себе особисто, так і для суспільного блага.

Бережіть себе та будьте здорові!!!

Фото без описуФото без опису