Надходження за спеціальне використання водних об`єктів по Дубенському районі склали понад 1,3 млн гривень

За січень-грудень 2021 року підприємства Дубенського району, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 1,3 млн грн рентної плати за спеціальне використання води. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 200 тисяч гривень

Із загальної суми даного податку до державного бюджету платники перерахували 725 тисяч гривень, що перевищує минулорічні показники на 107,3 тисячі гривень. Місцеві скарбниці отримали 593 тисячі гривень плати за спеціальне використання води. Цей показник збільшився на 87,8 тис грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Підприємства – платники рентної плати за спеціальне використання води обчислюють суму плати наростаючим підсумком з початку року та надають податкові декларації до контролюючих органів за місцем податкової реєстрації щоквартально.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»