Фото без опису

Платники Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 63 млн грн податку на доходи фізичних осіб

 

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.

За підсумками 2021 року платники Демидівської та Боремельської громад спрямували до бюджетів 63,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 17,8 мільйони гривень, або 39 відсотків.

 

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 47,3 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 13,3 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 15,8 мільйони грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 4,5 млн грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

 

Сумління кожного працедавця - головний чинник, що сприяє надходженню податку на доходи фізичних осіб до бюджетів усіх рівнів. Окрім того, саме легальне працевлаштування передбачає визначені законом соціальні гарантії найманому працівнику у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію.

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»