Фото без опису

Підприємства Дубенського району спрямували до зведеного бюджету 66,7млн грн податку на прибуток

Упродовж трьох кварталів цього року платники податків-юридичні особи Дубенського району сплатили до Зведеного бюджету України 66,7 млн грн податку на прибуток підприємств. Це перевищило очікувані надходження на 27,1 відсотків, отож додатково до скарбниці спрямували 14,2 млн гривень. Порівняно ж з січнем-вереснем минулого року приріст надходжень склав 42,1 млн грн.

При цьому до державного бюджету перерахували 60,3 млн грн, а до місцевих бюджетів – 6,4 млн гривень. Фактично скарбниці додатково отримали відповідно 12,5 млн грн та 1,7 млн гривень. Адже реальна сплата перевищила очікувану на 26,3 відс. та 35,3 відсотки.

З початку 2021 року до загального фонду зведеного бюджету платники також спрямували 6,2 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що на 5,1 відсотки перевищило очікувану сплату. Зазначений показник на 3,7 млн гривень перевищує надходження аналогічного періоду минулого року,

Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено статтею 137 Податкового кодексу України. Платіж нараховується платником самостійно. Базова ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX