Фото без опису

На обороноздатність країни платники Дубенського району перерахували майже 45 млн грн

За девять місяців 2021 року з легальних доходів платників Дубенського району до держбюджету сплачено 44,8 млн гривень військового збору. Надходження перевищили показник січня-вересня минулого року на 17,7 млн грн, а темп приросту 65,3 відсотки.

У вересні наші краяни сплатили до державної скарбниці майже 5,8 млн грн «патріотичного» збору, що перевищило очікувані – на 12,2 відсотки, тобто 632 тис грн надійшло додатково. У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень складає 1,1 млн. грн.

 Військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»