ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю  на території Демидівської селищної ради у 2020 році» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з урахуванням витрат суб’єктів господарювання, на виконання вимог рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

– кількість платників податку, на яких поширюватиметься дія регуляторного акта;

– надходження до бюджету громади коштів від сплати податку;

– розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язані з виконанням вимог регуляторного акта;

– рівень поінформованості суб’єктів, господарювання, пов’язаний з державним регулюванням.

Проект рішення селищної ради  «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю  на території Демидівської селищної ради у 2020 році» із додатками 22.03.2019 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Проекти рішень».

Рішення від 13 червня 2019 року за № 970 «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю  на території Демидівської селищної ради у 2019 році 17.06.2019 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 01.10.2020 до 30.10.2020  року:

– відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради поштова адреса: 35100, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру,21 або на електронну адресу селищної ради: dem_s_rada@ua.fm

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.