ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом  економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту  та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради  в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта –рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2021 рік» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з урахуванням витрат суб’єктів господарювання, на виконання вимог рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

– кількість платників податку, на яких поширюватиметься дія регуляторного акта;

– надходження до бюджету громади коштів від сплати податку;

– розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язані з виконанням вимог регуляторного акта;

– рівень поінформованості суб’єктів, господарювання, пов’язаний з державним регулюванням.

Проект рішення селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2021 рік» із додатками 25.03.2020 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua .  у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Рішення від 24 червня 2020 року за № 1638 «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2021 рік» із додатками 24.06.2020 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua . у розділі «Документи», підрозділ «Рішення».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 01.10.2021 до 30.10.2021 року:

відділ економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту  та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради поштова адреса: 35200, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Луцька,3  або на електронну адресу селищної ради: demydivska.gromada@gmail.com

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту  та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради .