Сьогодні, 18 грудня, у селищі Демидівка на базі ОЗ  Демидівського ліцею презентували КУ "Демидівський інклюзивно-ресурсний центр" Демидівської селищної ради.

В урочистому відкритті закладу взяли участь начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський, Демидівський селищний голова Віктор Іщук, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Олена Грицюта, директор ОЗ Демидівського ліцею Олександр Вальчун, директор ОЗ Хрінницького ліцею Валерій Горайчук, дітки з особливими освітніми потребами разом з батьками, педагоги та гості.

Стрічку відкриття перерізали начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський та Марійка Юрчук, вихованка інклюзивно-ресурсного центру.

Відкриття таких центрів змінює нас усіх, роблячи добрішими, гуманнішими, іншими. У Рівненській області Демидівський ІРЦ вже 25-ий – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

З цією подією присутніх привітав селищний голова Віктор Іщук, побажав щоб тут завжди було зручно та комфортно, та панувала тільки позитивна енергетика та гарний настрій.

Також виступили  мами діток із особливими освітніми потребами та свій вірш прочитала Марійка Юрчук.

Фото без описуФото без описуФото без опису

По закінченю урочистої частини усім дітям вручено солодкі подарунки.

Фото без описуФото без опису

В.о. директора КУ "Демидівський ІРЦ" Оксана Зінчук  запросила усіх присутніх оглянути Центр, ознайомитися із облаштуванням кабінетів для занять.