Демидівське КНП "Центр ПМСД" Демидівської селищної ради отримав новий сучасний автомобіль Toyota Land Cruiser

Дата: 12.12.2019 14:05

За сприяння  фонду Ріната Ахметова та за ініціативи  Президента України, Демидівське КНП "Центр ПМСД" Демидівської селищної ради отримав новий сучасний автомобіль первинної медико-санітарної допомоги Toyota Land Cruiser, який оснащений за всіма європейськими стандартами, а саме: дефібрилятор, електрокардіограф, відсмоктувач, ноші медичні, пристрій завантажувальний, крісло складне, ноші, що складаються, пластикова імобілізаційна ноші-плита, імобілізатор голови, комірець комплект 6 шт., мішок дихальний типу АМБУ багаторазового використання (для дорослих та дітей), набір для екстрених пологів. До того ж, автомобіль облаштований так, аби пацієнти перебували у максимально комфортних умовах.