Сімейні лікарі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Демидівської селищної ради

Дата: 13.03.2020 10:35

Демидівської селищної ради

Галандюк Оксана Юріївна – сімейний лікар І категорії, працює на посаді завідувачки Демидівської амбулаторії ЗП/СМ. Стаж роботи – 26 років. Закінчила Львівський  державний медичний інститут.

Дубенська Софія Іванівна – сімейний лікар вищої категорії, працює на посаді лікаря ЗП/СМ. Стаж роботи - 37 років. Закінчила Тернопільський державний медичний.

Михалойко Н.Д. – сімейний лікар І категорії, працює на посаді лікаря ЗП/СМ. Стаж роботи – 39 років. Закінчила Вінницький   медичний інститут.

Дзядук Валентина Олександрівна – сімейний лікар вищої категорії, працює на посаді лікаря ЗП/См.  Стаж роботи – 38 років. Закінчила Тернопільський державний медичний інститут.