Дата: 02.05.2019 15:48

Споконвіку Великдень вважається чи не найбільшим святом. Воно пов'язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означало пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю, правди над облудою.

В КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради оформлено  експозицію пасхальних виробів «Христос воскрес!», яка присвячена відзначенню одного з найбільших і найсвітліших релігійних свят – Христового Воскресіння.

В експозиції представлено роботи працівників закладів культури, майстринь - Світлани Возної (БК с.Вербень), Алли Зубчук ( БК смт. Демидівка), Тетяни Козуб ( смт. Демидівка), Лариси Зелінської(БК с.Хрінники), Валентини Власік (клуб с.Лисин) Юлії Ліщинської, Тетяни Гамери (с.Рогізне)

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!