22-23 листопада 2018 року Демидівським ВУЖКГ з ініціативи депутата селищної ради Степана Яроша проведено ліквідацію стихійного сміттєзвалища на території колишньої ферми с.Лішня. Незважаючи на усі попередження і стягнення смітники продовжують залишатися головною проблемою для громади. Хоча і проводиться регулярний збір сміття щомісячно у першу неділю місяця по Демидівці і навколишніх населених пунктах, проте люди економлять 5-20 грн за збір, а натомість платять у рази більше, щоб вивезти на Лішню, до Березини, на ферму чи будь-де висипати, щоб не бачити люди. Під час ліквідації смітника працівники селищної ради були вражені асортиментом відходів, особливо прикро було дивитися на величезні шматка сала, які валялися на горі вивезеного сміття. Хтось вирішив краще вивезти на смітник для гризунів, ніж віддати нужденним людям. Межі людського лицемірства немає меж. Скільки ще потрібно витрачати бюджетних коштів на підгортання смітників, які виростають наче гриби після дощу? А це наші з вами кошти, які можна було б використати ефективніше.

Підсумовуючи вищевикладене, селищна рада інформує, що невдовзі на підгорнутих смітниках буде встановлено камери відеоспостереження, які будуть фіксувати порушників природоохоронного законодавства, що будуть забруднювати довкілля. А тому доведеться відповідати за вчинені правопорушення гривнею.

Начальник відділу будівництва, ЖКГ,

благоустрою, приватизації, комунальної власності