Не згасне свіча пам’яті!

Дата: 24.11.2018 16:46

Не згасне свіча пам’яті!

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Сьогодні, 24 листопада 2018 року, працівниками Будинку Культури Демидівської селищної ради проведено мітинг приурочений до Дня пам’яті жертв Голодоморів  біля пам'ятного знака “Жертвам політичних репресій та голодоморів”. У заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщук, перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Шелест, громадськість селища, працівники установ, організацій, молодь, ЗМІ.

Поминальну панахиду відслужив Благочинний Демидівського благочиння УПЦ КП Василь Іваник.

О 16.00 присутні приєднались до Загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні та поклали до пам’ятного знаку траурні вінки, також проведено акцію «Запали свічку», під час якої мешканці громади запалили свічки пам’яті на підвіконнях своїх осель.