Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Дата: 07.09.2018 09:30

Вітаю Вас із Днем фізичної культури і спорту!

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме Ви допомагаєте підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян. Я щиро вдячний Вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту Демидівщини, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Від щирого серця бажаю Вам миру, здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

З повагою, селищний голова                 В.Іщук