Депутати селищної ради затвердили розподіл інфраструктурної субвенції

Дата: 02.07.2018 09:15

В суботу, 30 червня, відбулась 8 сесія 7 скликання Демидівської селищної ради, на якій депутати затвердили перелік проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Використання субвенції регламентується Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 №200, зі змінами.

Проекти на загальну суму 3963,2 тис грн охоплять дев’ять населених пунктів громади і реалізовуватимуться в напрямках вуличного освітлення, капремонту даху в дитсадку та розробки проектної документації. Два з них є перехідними на 2019 рік (вуличне освітлення у Вербні і Товпижині).

Перелік проектів, згідно рішення селищної ради від 30.06.2018 №345:

1. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Острів Радивилівського району Рівненської області» з обсягом фінансування 319,63 тис грн.
  2. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Княгинине Демидівського району Рівненської області» з обсягом фінансування 480,42 тис грн.
  3. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Рудка Демидівського району Рівненської області» з обсягом фінансування 591,23 тис грн.
  4. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Лопавше Демидівського району Рівненської області» з обсягом фінансування 488,51 тис грн.
  5. «Капітальний ремонт будівлі Демидівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Демидівської селищної ради Рівненської області по вул. 1 Травня, 15 в смт. Демидівка Демидівського району Рівненської області (ремонт даху)» з обсягом фінансування 1349,56 тис грн.
  6. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Товпижин Демидівського району» з обсягом фінансування 167,433 тис грн.
  7. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Вербень Демидівського району» з обсягом фінансування 88,577 тис грн.
  8. «Реконструкція вуличного освітлення від ТП №173 в с. Солонів Радивилівського району Рівненської області» з обсягом фінансування 210,53 тис грн.
  9. «Реконструкція вуличного освітлення від ТП №280 в с. Вишневе Демидівського району Рівненської області» з обсягом фінансування 193,64 тис грн.
  10. «Виготовлення проектно-кошторисної документації за проектом "Капітальний ремонт будівлі "Острівської гімназії" Демидівської селищної ради Рівненської області по вул. Михайла Старицького, 25 в с. Острів Радивилівського району Рівненської області (заміна вікон та дверей)"» з обсягом фінансування 73,67 тис грн.

Відділ економічного розвитку,

інвестицій та регуляторної діяльності

Демидівської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)