ДЕМИДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Демидівського селищного голови

25 червня 2018  року                                                                                                               № 47

Про скликання позачергової  8 сесії 7 скликання

Демидівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати позачергову 8 сесію 7 скликання Демидівської селищної ради 27 червня  2018 року на 15 годину в приміщенні Будинку культури селищної ради.

На розгляд сесії винести питання

1. Про внесення змін до бюджету Демидівської селищної ради на 2018 рік                                          ДОПОВІДАЄ: Леоновець В.Ф. – начальник фінансово-економічного відділу Демидівської селищної ради .
  2. Про встановлення туристичного збору на території Демидівської селищної ради у 2019 році.  ДОПОВІДАЄ: Щербатюк С.М. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та         регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2019 рік. ДОПОВІДАЄ: Щербатюк С.М. – начальник відділу економічного розвитку,інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.
  4. Про всановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Демидівської селищної ради на 2019 рік.                                                       ДОПОВІДАЄ: Щербатюк С.М. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.
  5. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю.  ДОПОВІДАЄ: Легкий В.І. – головний спеціаліст відділу земельних відносин.
  6. Про затвердження  переліку проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.                            ДОПОВІДАЄ: Щербатюк С.М. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.

Селищний голова                                                               В.Іщук