Для учнів 1-4 класів Демидівської  громади запроваджено безкоштовне харчування

18 жовтня на черговій сесії депутати ухвалили  зміни до бюджету та внесли зміни до рішення про організацію харчування дітей у закладах освіти на 2024 рік.

Завдяки державній субвенції, спрямованій на підтримку шкільного харчування в рамках реформи, ініційованої Оленою Зеленською, у звʼязку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2024 року №1145 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році»  всі учні початкової школи громади зможуть харчуватися безкоштовно вже з 21 жовтня 2024 року.

Також, відповідно до рішення селищної ради, учні 5-11 класів пільгових категорій продовжать отримувати безкоштовне харчування.