08 жовтня в селі Рудка на території Рудківської гімназії біля меморіальної дошки Георгію Чуйковському відбулося вшанування пам’яті вояків УПА, уродженців села. Священником ПЦУ Андрієм Рослюком було відправлено поминальну панахиду за полеглим Георгієм Чуйковським та за всіма воїнами, які відали життя за територіальну цілісність та незалежність України. В заході взяв участь головний спеціаліст відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олег Гусаревич, вчителі , учні школи та жителі села.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих героїв. Учні Рудківської гімназії декламували патріотичні вірші.

Збереження пам’яті про всіх героїв, що віддали своє життя за свободу та мир в Україні, має велике значення для формування національної індентичності та збереження історичної справедливості.