1 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисників та захисниць України.

Традиційно, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької Битви» у с.Пляшева, щороку проходить Регіональний фестиваль козацької слави «Пляшевська Січ».

З нагоди свята до Пляшеви приїхало понад 650 учнів із Рівненської, Волинської та Львівської областей для посвяти у козачата.
З молитовним словом звернувся до всіх присутніх священик о.Олег Савчук, прочитавши молитву та окропивши освяченою водою всіх присутніх на даному заході.

Привітав зі святом та подякував організаторам заходу за чітку та правильну позицію у вихованні підростаючого покоління, Сергій Іванович Радченко, голова Демидівської селищної ради, та побажав усім міцного козацького здоров’я, добра, бадьорості духу, радості та благополуччя.

Спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів, присутні вшанували пам'ять борців за волю й незалежність України усіх поколінь.
Дякуємо усім, хто долучився до вшанування Героїв України!
Мирної України, злагоди та щасливого майбутнього! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.