Чорне крило війни вкотре торкнулося нашої громади. Демидівська громада попрощалася із відважним Воїном, щирим патріотом, мужнім та сміливим Героєм - Олександром Мельниченком.

Олександр вірою і правдою боровся із окупантом за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє… Виконуючи обов’язок військової служби, пішов у вічність…
Він гідно пройшов свій шлях! Шлях Оборонця, шлях гідного Патріота Своєї Країни!

Жителі громади на колінах, з державними прапорами, встеляючи квітами останню життєву дорогу Захисника, проводжали до місця вічного спочинку Олександра. Сколихнувши небо залпами від пострілів військових, наспівуючи Державний Гімн України попрощалися з Захисником рідні, близькі, друзі, побратими та небайдужі люди.  Поховали бійця із військовими почестями, під синьо-жовтим стягом, на кладовищі рідного селища.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.
Вічна пам'ять і слава Герою!