Шановні працівники закладів дошкільної освіти, прийміть слова подяки та теплі побажання з нагоди професійного свята!

Кожен день ви даруєте нашим дітям своє тепло і енергію, дитячу безпосередність і захопленість! Ви відкриваєте їм своє серце. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.

Щира подяка всім працівникам закладів дошкільної освіти  Демидівської селищної ради за щоденну самовіддачу, любов і турботу, наполегливість та віддане служіння улюбленій справі! Хай ваша педагогічна майстерність і турботливість щодня наповнюють життя дітей радістю і щастям! Хай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію і оптимізм.

Світлих надій та мирного неба над Україною!

Селищний голова                                                             Сергій РАДЧЕНКО