Шановні наші рятівники!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем рятівника!

У цей непростий для країни час, у війні з росією,  внесок українських рятувальників неоціненний. Вони допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань,  наслідками вогню та стихії, на їх плечах лежить місія з порятунку людей, розмінуванню территорій, пошуку постраждалих під завалами і збереженню якомога більше життів.

Шановні рятівники Демидівщини, міцного здоров'я вам, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі під мирним Українським небом!

Зі святом!

Селищний голова                                                        Сергій Радченко