Плакало вересневим дощем небо, плакали люди… Назавжди повернувся додому «на щиті» Герой – Захисник Олександр Бречко.

Демидівська громада зустріла жалобний кортеж зі сльозами на очах, прихиливши коліна у шані й скорботі.

Прощалися з воїном рідні, друзі, бойові побратими та щирою молитвою просили Господа про спокій душі Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України.

Доброзичливим, працьовитим, мужнім, життєрадісним, щирим, завжди був готовий прийти на допомогу – таким Олександр назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав…

З військовими почестями до місця земного спочинку провели воїна-захисника. На знак особливої шани востаннє для Героя прозвучали Державний Гімн України та військовий салют.

Пам’ять про мужнього захисника житиме вічно у серці рідних, близьких, друзів, побратимів і вдячних земляків. Герої не вмирають!

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!