На війні загинув 49-річний Герой –  солдат, радіотелефоніст – цивільний наглядач відділення  зв’язку та управління 2 мінометного взводу 2 мінометної батареї 4 механізованого батальйону, БРЕЧКО Олександр Іванович, житель села Калинівка.

Війна триває та продовжує приносити втрати, біль, страх та горе в нашу громаду. 09 вересня 2024 року, внаслідок обстрілу, від отриманих травм, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, Бречко Олександр загинув.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Захисника, схиляємо голови у скорботі. Нехай Господь Бог допоможе вам пережити цю важку втрату! Вічна слава та шана Олександру!

Про час і місце останнього прощання із захисником та чин похорону буде повідомлено додатково.