🕯️Щороку 29 серпня Україна згадує Героїв, які загинули в боротьбі за свободу та незалежність.

🌻У День пам’яті Захисників України в Демидівській громаді відбулась спільна молитва за полеглими Героями.

До пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України прийшли родини загиблих Захисників, їхні друзі, знайомі, представники влади та духовенства, шкільна молодь, педагоги, жителі громади.

Всі присутні не могли стримати сліз, адже рана від втрати свіжа і дуже болюча… Кожен усвідомлює ціну незалежності, яку знову і знову доводиться відстоювати.

Сьогодні Алея Слави Демидівської громади поповнилася світлинами дев’ятьох Героїв, які стали живим щитом, щоб захистити нас:

Бухало Анатолій

Груздєв Юрій

Вишневський Віктор

Кожушко Олексій

Мельничук Олег

Рижик Олексій

Саско Микола

Седляр Ігор

Шадурський Іван

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради України, заради миру на нашій землі.

Зі словами підтримки та подяки до присутніх звернувся селищний голова Сергій Радченко.

Священнослужителі Демидівського благочиння ПЦУ відслужили заупокійну панахиду та окропили Пам’ятні банери освяченою водою.

По особливому, проникливо звучали цього дня пісні у виконанні  учасників художньої самодіяльності громади.

Сьогодні ми спільно молимося за мир у нашій країні та згуртованість українського народу. Нехай на нашу землю прийде мир і спокій.

Пам'ятаймо про всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Пам'ятаймо заради майбутнього...

Слава Україні! Слава її Героям!