Вшануймо пам'ять Захисника!

Шановна громадо, зі скорботою повідомляємо, що завтра 27 серпня до своєї рідної домівки востаннє повернеться військовослужбовець КОВПАНЬКО Андрій В’ячеславович.

Просимо жителів громади віддати належну шану та живим коридором зустріти нашого Захисника в селищі Демидівка орієнтовно об 11.30 годині.

Далі похоронний кортеж відправиться до домівки Захисника в с. Вовковиї.

Прощання із Захисником розпочнеться о 12.00 год. біля будинку Захисника в с.Вовковиї. Заупокійна служба відбудеться в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с.Рогізне. Поховають Захисника на кладовищі с.Рогізне.

Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє молоде життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Бог допоможе Вам пережити страшну втрату.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню дорогу та віддати шану Герою України, завтра 27 серпня об 11.30 год від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради сел.Демидівка вул. Миру 21.

Вічна слава тобі, мужній Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!