Найболісніше – це щиро очікувати на повернення людини, якої вже немає...
        5 серпня, в понеділок,  Демидівська громада зустрічатиме та прощатиметься з  військовослужбовцем МИКОЛОЮ САСКОМ, жителем с.Перекалі, який від 01 липня 2023 року,  вважався «зниклим безвісти".
        На превеликий жаль, за результатами ДНК-експертизи, саме ця дата, 1 липня 2023 року, виявилась днем загибелі Героя.
        Зустрічатимемо воїна  "на щиті"   в селі Лішня орієнтовно о 10.00год. Опісля кортеж із тілом Захисника  попрямує  в село Перекалі для проведення поховання. Чин похорону та прощання з Героєм відбудуться об 11.00 год. біля будинку Воїна.
        Закликаємо всіх жителів громади віддати останню шану нашому Захиснику та підтримати рідних у важку хвилину. Вшануймо своєю присутністю та спільною молитвою добру пам'ять про вірного сина України воїна Миколу!
        Вічна пам’ять полеглому Герою. Щирі співчуття родині, друзям та побратимам військовослужбовця.
        Герої не вмирають!
       Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, о 9.45 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради.
       Про будь-які зміни щодо прибуття похоронної процесії повідомимо на сторінках та каналах Демидівської селищної ради (Facebook, telegram).