26 липня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника, відбулась зустріч селищного голови Сергія Радченка, з працівниками охорони здоров’я.
     Голова привітав з професійним святом усіх, хто причетний до медичної галузі, і нагородив грамотами та цінними подарунками кращих медичних працівників. У своєму вітальному слові, Сергій Іванович, адресував теплі побажання щастя, мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя в родинах та шани від людей. Висловив величезну вдячність за досвід, знання та здатність до співчуття. Побажав завжди залишатися майстрами у мистецтві медицини, рятувати пацієнтів від будь-яких недуг, проявляти себе впевнено в будь-якій ситуації життя та щасливо проживати кожен день. До вітань голови долучилися: директор КНП "Демидівська ЦРЛ" ДСР Анатолій Домбровський та директор КНП "ЦПМСД" ДСР Наталія Чекан, які привітали колег з професійним святом, висловили свою вдячність і повагу до колективу, та відзначили кращих медиків грамотами за сумлінну працю і відданість своїй професії.