27 липня – це новий день, коли українці віддають шану героїчним нашим медикам, хоробрим і незламним. Вони щодня під сиренами та вибухами рятують людей, вихоплюють із лап смерті поранених військових і цивільних, цілодобово лікують тих, хто цього потребує, допомагають внутрішньо переселеним, приймають у цей світ маленьких українців.

Дорогі медичні працівники!

День медика — 2024 особливий, і більшість із Вас відзначатимуть його на робочому місці. У цьому жертовному, щоденному служінні Ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Тож,  прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

Бажаю Вам легких робочих днів, чуйних та добрих колег, терпіння та міцного здоров'я. Нехай для кожного пацієнта завжди знайдеться правильне лікування та корисна порада. Зберігайте пристрасть до своєї професії та щиро радійте плодам своєї праці,

Нехай Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил, будьте щасливими та успішними!

Дякуємо Вам за  невтомну та важку працю, за тисячі врятованих життів, цінуємо Ваш неоціненний вклад у перемогу України!

Велика пошана і низький уклін кожному і кожній, хто сьогодні тримає медичний фронт!

З найкращими побажаннями Миру, Спокою і Перемоги, селищний голова Сергій РАДЧЕНКО