23 липня відбулося громадське обговорення Стратегії розвитку Демидівської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації стратегії розвитку громади.

Перед початком обговорення, селищний голова Сергій Радченко, наголосив на важливості Стратегії розвитку громади та спільної наполегливої роботи відділів, установ та громадськості щодо її реалізації.

До обговорення долучилися члени робочої групи з розробки Стратегії розвитку, представники структурних підрозділів селищної ради та громадськості. Тарас Микитин – експерт проекту,  зазначив, що Стратегія громади – це  довготривалий план – на чотири роки, за яким має розвиватися громада у всіх сферах своєї діяльності. Таке довгострокове стратегічне планування вкрай необхідне, адже визначає головну ціль, шляхи поповнення ресурсів та їх оптимального розподілу для досягнення мети.