Ідуть в небо Герої... Щодня наша земля переживає нові випробування, нові втрати. Сьогодні, Демидівська громада зустріла та провела в останню земну дорогу Героя - Захисника Віктора ВИШНЕВСЬКОГО.

Віддати шану Захиснику прийшли рідні, близькі, друзі та небайдужі жителі громади. Усі разом із священнослужителями Православної церкви України молились за душу Героя у Свято-Параскевському храмі села Рудка.

Поховали Віктора на кладовищі у рідному селі Рудка. Там і відлунав сумний збройний салют за вірним сином України, за дорогою дитиною, чоловіком, батьком, земляком…

Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалось в розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але… Йому назавжди 42...

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну.

Вічна пам’ять тобі, Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!