І знову наша громада і вся Україна в скорботі …

В Демидівську громаду знову надійшла сумна звістка, «НА ЩИТІ» повертається наш земляк, уродженець с.Рудка, житель с.КозирщинаГерой-Захисник ВИШНЕВСЬКИЙ Віктор Васильович, 02.06.1982 року народження.

Віктор ВИШНЕВСЬКИЙ призваний на військову службу під час мобілізації 12.04.2024 року, вірний Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, від отриманих поранень 04.06.2024 року поблизу населеного пункту Уманське Донецької області, помер в лікарні 03.07.2024 року. Лікарі боролися за його життя…

Просимо всіх мешканців громади зустріти траурний кортеж із тілом Захисника живим коридором, завтра, 07 липня в селі Лішня, біля церкви орієнтовно об 11.30 год. Далі похоронний кортеж відправиться до с.Рудка.

Церемонія прощання і відспівування відбудеться завтра, 07 липня, в Свято-Параскевському храмі села Рудка о 12.00 год.

Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє молоде життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Просимо утворити живий коридор та гідно зустріти Захисника.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, завтра 07 липня об 11.00 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради селище Демидівка вул. Миру 21.

У скорботі розділяємо біль непоправної втрати та щиро співчуваємо родині загиблого Захисника.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною.

Вічна пам'ять та слава Герою!

Фото без опису