На жаль, війна триває та приносить нові імена, що йдуть у вічність...

16 червня 2024 року сумна звістка облетіла Демидівську територіальну громаду: 14 червня цього року в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області  підступна війна забрала життя в жителя селища Демидівка, старшого солдата ГРУЗДЄВА Юрія Михайловича.

Сьогодні Демидівська громада зустріла та провела в останню земну дорогу Героя – Захисника Юрія ГРУЗДЄВА.
Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, невимовний жаль, біль та розпач від втрати переповнює кожного з нас. Сколихнувши небо залпами від пострілів військових, наспівуючи Державний Гімн України, попрощалися з Захисником рідні, близькі, друзі, побратими та
жителі громади.

В пам’яті рідних, друзів та земляків Юрій назавжди залишиться життєрадісним, щирим та чуйним, завжди готовим прийти на допомогу. Жодні слова не можуть втамувати біль втрати. Щирі співчуття родині, друзям та побратимам Героя.
Світла та вічна пам'ять Захисникові!