Сумні звістки з фронту не вщухають, з болем і сумом повідомляємо про втрату в громаді: у війні з російським окупантом загинув наш земляк, житель селища Демидівка ГРУЗДЄВ Юрій Михайлович 02.05.1990 р.н., мужній і сміливий, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні.

ГРУЗДЄВ Юрій Михайлович старший солдат, старший оператор протитанкових ракетних комплексів, загинув 14.06.2024 року під час виконання обов’язків військової служби із захисту незалежності та суверенітету України на Донецькому напрямку.

Розділяємо пекучий біль рідних, схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини, нашого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України.

Вічна та світла пам'ять Захиснику України.

Про зустріч Героя та час поховання буде повідомлено додатково.