У закладах дошкільної освіти Демидівської селищної ради пройшли випускні свята

Випускне свято в дитячому садку - це знаменна подія не тільки для дітей, а й для їх батьків. Перший випускний у життя - це завжди хвилююче. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Нещодавно заклади дошкільної освіти Демидівської селищної ради приймали багато гостей: батьки, бабусі й дідусі - всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 91.

Працівниками садочків організовано цікаві та змістовні свята, які запам'ятаються малечі надовго та залишать добрі спогади про час перебування у садочку. Свята, які відбулися подарували море емоцій як випусникам, так і їхнім батькам. До привітань приєдналися і молодші вихованці, які привітали майбутніх першокласників, а самі випускники порадували своїх батьків танцювальними композиціями, піснями, віршиками та забавними іграми.

Традицією стало вручення випускникам подарунків від голови Демидівської селищної ради Сергія Радченка.

Швидко промайнули ці роки в дитячому садку. Це був час безтурботних ігор, цікавих занять, веселих свят, нових знайомств та вірних друзів. Попереду в наших випускників багато нового та цікавого.

Бажаємо випускникам веселого та пізнавального шкільного життя, нехай обов’язково здійсняться  заповітні дитячі мрії!!!