Рівненська обласна рада та громади обговорили актуальні питання: опалення, Укрпошта, мова та освіта⤵️

7 червня 2024 року відбулося засідання Ради громад Рівненщини, де керівництво області, представники територіальних громад, фахівці та експерти обговорили низку нагальних питань, з якими стикаються органи місцевого самоврядування. До участі у засіданні долучився Демидівський селищний голова Сергій Радченко

️Серед головних тем:

Підготовка до нового опалювального сезону: Учасники засідання обговорили кроки, необхідні для забезпечення безперебійного та доступного опалення взимку.

Проблеми з АТ "Укрпошта": Громади поділилися труднощами, з якими вони стикаються у співпраці з Укрпоштою, та шукали шляхи покращення взаємодії.

Створення пам'яток природи: Розглядалося питання створення на території області нових пам'яток природи національного та місцевого значення.

Реформа харчування в освіті: Обговорювалися напрямки реформи та те, до чого слід готуватися.

Мовне питання: Зверталася увага на важливість розвитку та функціонування української мови як державної. Планується прийняття місцевих програм з цього питання.

Підтримка ЗСУ: Був презентований досвід Хмельницької обласної ради щодо співпраці з територіальними громадами у підтримці Збройних Сил України.

Варто підкреслити, що Рада громад Рівненщини є своєрідною платформою для діалогу та співпраці між владою та громадами.