Представниця Демидівської громади взяла участь у навчальному семінарі на тему "Організація антикорупційної роботи в місцевій раді", який організували команди Рівненського РВ АМУ спільно з ГО Рівненський центр «Соціальне партнерство» та у співпраці з Рівненським регіональним центром підвищення кваліфікації, в рамках реалізації проєкту «Розширення можливостей місцевих громад для реалізації антикорупційної політики».

У програмі навчання учасники детально розглянули наступні теми:

• Організація антикорупційної роботи в місцевій раді;

• Методологія управління корупційними ризиками: оновлений підхід до оцінки корупційних ризиків ОМС;

• Опис корупційних ризиків – робота в групах;

• Конфлікт інтересів: як виявити і врегулювати?

• Робота з конфліктом інтересів в організації (розгляд реальних прикладів)

Учасники у форматі питання-відповіді, обговорили різні проблемні питання, визначили покроково алгоритм роботи, як не потрапити у ризиковані ситуації та на практиці закріпили нові знання та рекомендації від експертів.

Наприкінці тренінгу учасники отримали сертифікати про підвищення професійного рівня від Рівненського регіонального центру підвищення кваліфікації.