Сьогодні в селищному парку відбулося свято радості та надії – Міжнародний день захисту дітей. Це свято, яке нагадує нам про важливість забезпечення щасливого, безпечного та повноцінного дитинства для кожної дитини. Маленькі мешканці мали змогу весело провести час, розважитися та забути про всі турботи. Під час заходу Демидівським селищним головою Сергієм Радченком, було відкрито оновлений та озеленений скейт-парк, який було реалізовано у рамках Україно-швейцарського Проєкту «Діємо для здоров’я» за сприянням і підтримки Демидівської селищної ради та КЗ "ЦФЗН "Спорт для всіх" Демидівської селищної ради.

Сергій Іванович, привітав діток зі святом і зазначив, що діти - найвищий сенс нашого життя і наше майбутнє! Їхні посмішки - найцінніший скарб! Їхнє майбутнє - це те, заради чого день і ніч стоять наші нездоланні Захисники! Нехай зростають щасливими наші діти! Нехай сміються і співають під чистим, мирним Українським небом! Щасливі очі наших дітей, їхній веселий сміх - це те, що надихає й окрилює нас, дорослих.

Під час заходу присутні мали можливість послухати патріотичні пісні, потанцювати під флешмоб, а також мали можливість переглянути екстримальне велошоу від команди Яна Соколовського «Janshow» і спробувати себе велотріалістами та BMX-серами.  Діти брали участь у різноманітних конкурсах та іграх і одержували призи. Як приємно бачити дитячі посмішки і спостерігати їх позитивні емоції та гарний настрій! Свято вдалося! Воно надовго залишиться у спогадах, як промінь світла серед нашого сьогодення. Вітаємо всіх дітей з їхнім святом! Віримо в щасливе майбутнє наших дітей! Віримо в Перемогу України!!!