Сьогодні, 24 травня, Демидівська громада схилилася на коліна, зустріла та провела в останню дорогу українського воїна, жителя села Дубляни Олега МЕЛЬНИЧУКА, який  героїчно захищав Україну і кожного з нас. Він той, що виборював нам майбутнє!
Океаном заплаканих очей та оберемками живих квітів проводжали загиблого Захисника  на вічний спочинок засмучені рідні, друзі, однокласники, бойові побратими, жителі громади.
У пам’яті всіх, хто знав Олега МЕЛЬНИЧУКА, він назавжди залишиться веселим, життєрадісним, щирим, справжнім патріотом та... назавжди 29-річним Героєм. Своє життя Герой поклав на вівтар за волю України. Не дожив, не долюбив, не домріяв… Страшна війна забирає найкращих…
Жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в серцях рідних, проте ніхто і ніколи не забере у нас пам'ять...

Бути воїном – жити вічно!

Слава і вічна шана Герою України!