Неймовірна атмосфера панувала сьогодні у с. Пляшева, де проходив благодійний концерт і ярмарок з нагоди  Дня матері та на підтримку ЗСУ. Це дійство  об'єднало всіх місцевих жителів. Працівники, учні та батьки учнів Пляшевського ліцею, а також працівники Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви"  співали та ярмаркували прагнучи бути причетними до доброї справи. Всіх гостей пригощали гарячим кулішем, піцою, млинцями, бутербродами, різноманітними  смаколиками, випічкою та солодкими напоями. Майстрині села  пропонували  власноруч виготовлену біжутерію та інші вироби. Місцеві пасічники продавали мед та різні продукти бджільництва.

У заході взяли участь:  Демидівський селищний голова  Сергій Радченко і начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олена Грицюта. Сергій Іванович висловив слова вдячності, любові і поваги усім матерям, побажав їм родинного затишку, благополуччя, взаєморозуміння та  тепла і щирості  від своїх дітей!

Спільними зусиллями гостей, учнів та їх батьків вдалось зібрати 34300 грн.

Благодійний ярмарок - це бажання ділитися часом, любов’ю, добром та  підтримкою з  нашими захисниками.

Завдяки таким добрим справам наша армія стає ще сильнішою, а омріяна Перемога - ближчою! Нехай наші сили, енергія та натхнення тільки зростають. Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям слава!

ДОБРО врятує світ і ПЕРЕМОГА буде неодмінно наша!

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису