Селищний голова Сергій Радченко і начальник відділу економічного розвитку Оксана Ковтун, сьогодні взяли участь в стратегічній сесії регіонального розвитку Рівненської області на тему: ''Стратегічні пріоритети розвитку Рівненщини: роль і місце територіальних громад''.

Даний захід був організований представниками Проєкту USAID ''ГОВЕРЛА'' в Україні спільно з Рівненською обласною державною адміністрацією. Метою даної сесії було залучення посадових осіб громад до процесу актуалізації Стратегії регіонального розвитку Рівненської області до 2027 року та розроблення комплексного плану просторового розвитку громад.

Працюючи в дискусійних групах, вдалося донести чітку позицію розвитку освіти, культури та охорони здоров'я на території громади. А також методи залучення інвестицій та реалізацію потенціалу громади у сфері культурної спадщини.