ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На вулицях нашої громади часто розгулюють зграї собак, більшість з них, домашні. Повторно нагадуємо, що відповідно до  Закону України «Про благоустрій» за яким визначено, що домашні собаки мають утримуватися на прив’язі, у вольєрах або на території особистого домогосподарства (без прив’язу). За порушення цих норм передбачено відповідальність за статтями 152 та 154 КУпАП, санкція цих статей передбачає накладення штрафу на громадян у сумі від 340 грн. до 1360 грн.

У зв’язку з вищенаведеним повідомляємо, що з 22 квітня на протязі місяця з метою забезпечення суспільного спокою та формування у мешканців Демидівської селищної громади гуманного ставлення до тварин буде проводитися відлов та транспортування безпритульних тварин (собак).

Кому не байдужа доля своїх улюбленців: прив’яжіть собак, або створіть такі умови, при яких вони не зможуть виходити з двору, в противному випадку Ваш улюбленець може попасти під вищенаведені заходи.

З повагою, селищний голова   Сергій РАДЧЕНКО