Демидівську селищну територіальну громаду з робочим візитом відвідала команда Регіонального офісу ULEAD з Європою в Рівненській області.

Цікаво, корисно та змістовно.

Такі враження залишилися у працівників Демидівської селищної ради від зустрічі з представниками Регіонального офісу ULEAD з Європою в Рівненській області.
Експерти та посадовці обговорили виклики, які зараз стоять перед територіальними громадами, як правильно організувати роботу селищної ради та комунальних підприємств, установ, організацій відповідно до вимог чинного законодавства. Говорили під час зустрічі й про подальші плани громади.
Керівник Регіонального офісу Руслан Сивий розповів працівникам громади про можливі формати співпраці Програми U-LEAD та органів місцевого самоврядування, а також наголосив на необхідності постійного навчання всіх посадовців ОМС.
Дякуємо за співпрацю!