З 4 по 7 березня в місті Львів відбувся Чемпіонат України з футзалу серед команд у категорії U12. Вихованці Демидівської ДЮСШ вразили всіх своїми навичками, зайнявши друге місце серед 12 команд з усієї країни і отримавши срібні нагороди.

Наші спортсмени перемогли в поєдинках проти наступних команд: Лідер (Суми), Любарт (Луцьк), Слобожанське (Дніпро), Шкільний (Одеса) та Ширяєво (Одеса). Однак у фінальному матчі наша команда поступилася Маневичам.

Найкращим гравцем турніру визнано Олександра Глушка, а найкращим гравцем нашої команди - Кирила Бакалейка.

Тренер та гравці команди “Іква-Стир” висловили свою вдячність голові Демидівської селищної ради Сергію Радченку, за виділений транспорт для команди.

Вітаємо наших юних спортменів та їх тренера Сергія Вишневського з перемогою, бажаємо нових перемог!