Повідомляємо про нову програму БО "Рокада".

Програма спрямована на легкі ремонти індивідуальних житлових будинків, в яких проживають внутрішньо переміщені особи.

Ремонт будинків може здійснюватися в сільській місцевості, або в малих містах.

Критерії вибору житла, яке підлягає ремонту:

• Власне житло;
  • Оренда з опцією викупу;
  • Кредит;
  • Безкоштовне використання;
  • Оренда/оренда.

Критерії вразливості членів домогосподарства:

• Дитячий вік до 3 років;
  • Вагітні жінки;
  • Багатодітна сім'я (якщо є троє і більше дітей віком до 18 років);
  • Сім'я з усиновленими дітьми; 1 бал
  • Сім'я, яка виховує дітей як опікунів;
  • Одноголова сім'я;
  • Особа з інвалідністю або хронічним захворюванням (документально);
  • Особа старше 60 років.

Від власника вимагається надати такі документи:

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння, який передбачає узгоджений ремонт і те, що ті, хто проживає в будинку, можуть залишатися в ньому протягом узгодженого періоду часу після завершення ремонту (12місяців).

Копія інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, для забезпечення права власності.

Ідентифікація особи домогосподарства: копії посвідчення особи, що підтверджує громадянство, податкову реєстрацію, згоду на обробку даних.

Підтвердження завершення: Після завершення робіт власника також просять підписати Акт прийому-передачі гуманітарної (благодійної) допомоги із зазначенням вартості та специфіки наданого ремонту.

За всіма питаннями можна звертатися до Голови Ради з питань ВПО Дубенської РВА/РДА Абрамової Оксани, тел. 0502551337, або до представника БО "Рокада" Лукашик Марини, тел. 0672874790.