Дорогі жінки Демидівської громади!

Вітаю Вас з Міжнародним Днем захисту прав жінок та миру.

У ці скрутні часи українки роблять надможливе у надскладних умовах, волонтерять, лікують, навчають, працюють в усіх сферах економіки, роблять усе можливе для перемоги над ворогом.

Висловлюю подяку усім жінкам, які взявши в руки зброю, захищають нашу рідну землю поруч із чоловіками.

Низько вклоняюся матерям, чиї сини і дочки боронили і боронять нашу Батьківщину. Ви виховали справжніх патріотів, ваші тривоги та недоспані ночі сторицею повернуться добром, вдячністю та повагою.

Наші прекрасні, мудрі, розумні та талановиті жінки, бажаю Вам, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, з впевненістю та спокоєм! Хай завжди сяють ваші очі, збуваються всі мрії, а з вами будуть здоров’я, любов, краса, щастя, радість та довгоочікуваний мир.

Нехай Господь береже всіх Вас і нашу Україну!

З повагою,

селищний голова                                Сергій РАДЧЕНКО