Сьогодні, 17 лютого, Погребищенська громада Вінницької області схилилася на коліна, зустріла та провела в останню дорогу солдата, жителя села Вербень Демидівської громади Рівненської області Івана СОЛОВ’Я.

Селищний голова Сергій Радченко та заступник селищного голови Анатолій Бондар привезли тіло загиблого Захисника на Вінничину, помолились за упокій душі загиблого Воїна та віддали останню шану захиснику, який поліг за нашу незалежність та свободу.

Сльози,  відчай, адже не такою мала бути зустріч  сина, брата...

У цей скорботний день жителі та керівники Погребищенської громади, керівники Демидівської громади попрощалися, віддали шану, вклонилися і подякували Воїну за наше мирне небо та провели його до місця останнього спочинку, яке за волею батька та брата, воїн знайшов у селі Гопчиця Вінницької області.

Неможливо осягнути скорботу рідних, які назавжди втратили дорогу серцю людину. Та назавжди в серці нашої громади залишиться подяка за відданість та самопожертву нашому Захиснику.

Вічна пам’ять та шана Герою України!