«Спрощенці» Дубенського району додали місцевим бюджетам 23,5 млн гривень єдиного податку

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Дубенського району за січень 2024 року сплатили до місцевих бюджетів 23,5 млн гривень єдиного податку. Це на 6,5 млн гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.. 

 

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За січнь 2024 року вони сплатили 15 млн гривень єдиного податку. Юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів 1,2 млн гривень, а платники, які задіяні в сільськогосподарському секторі (четверта група спрощеної системи оподаткування), сплатили 7,3 млн гривень цього платежу.

 

Сумління та чесність представників бізнесу, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сприяють бюджетній стабільності громади. Зразковою сплатою податків підприємці демонструють власну державницьку позицію та залишаються надійними партнерами місцевого самоврядування.

 

Саме від такого відповідального ставлення кожного платника податків до вимог законодавства і своєчасного виконання конституційного обов’язку залежить спроможність місцевої влади дбати про виконання економічних програм, соціальний захист громадян і долучатися до фінансування оборонних заходів.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»