Повідомлення

про проведення громадських слухань (громадського обговорення) детального плану території

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» в рамках процедури громадського обговорення Проєкту містобудівної документації з метою врахування громадських інтересів, Демидівська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань Проєкту «Детальний план території земельної ділянки площею 3,069 га (кадастровий номер: 5621482500:02:000:1027) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів (с. Глибока Долина) на території Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури, благоустрою, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Демидівської селищної ради за адресою: 35200, Рівненська область, Дубенський район, селище Демидівка, вул. Миру, буд. 19, каб. 26 та за телефоном: 6-21-04.

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань протягом 30 днів з дати опублікування даного повідомлення у письмовій формі на адресу: 35200, Рівненська обл., Дубенський район, смт Демидівка, вул. Миру, буд. 19 та за електронною адресою: dem04386321@gmail.com. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 4 березня 2024 року  об 11 годині в приміщенні Демидівської селищної ради за адресою: 35200, Рівненська область, Дубенський район, селище Демидівка, вул. Миру, буд. 19.